O nás

Kvalita především

Jsme tým řemeslníků, který se specializoval především na rizikové práce ve výškách a na těžko dostupných místech. S postupem času se rozšiřovaly nejen naše dovednosti, ale také přibyli i další členové do týmu. Naše práce se tedy z výšek přesunula i na zem. Začali jsme pracovat se dřevem a stavět přístřešky pro auta nebo  pergoly. Samozřejmě se stále učíme novým věcem, technologickým postupům a nezapomínáme na znalosti v oblasti bezpečnosti práce, aby se firma jako taková posouvala stále vpřed a dokázala tak zákazníkovi přinést to nejlepší. 

Vize naší firmy je již obsažena v titulku stránky - kvalita především. Zakázky proto realizujeme vždy s takovým přístupem, jako bychom zakázku realizovali sami pro sebe. Proto bylo pro tuto firmu vybráno i jméno top-řemeslníci, protože náš kolektiv bude vždy tvořen kvalitou nikoliv kvantitou a zároveň se zákazník u nás setká s lidským přístupem a otevřenými dveřmi pro komunikaci a dolaďování detailů.

To je také další z našich cílů - jako zákazník si vybíráte někoho, komu musíte věřit, že svou práci odvede kvalitně a dle domluvy. Je proto přirozené, že zpočátku je na místě nejistota, jestli odvedena práce bude v pořádku a jestli to byla ta správná volba.

Proto tato firma  bude vždy ručit za odvedenou práci a zákazník, který si objedná naše služby, bude mít vnitřní komfort a pohodu, že je v dobrých rukou a na výsledek se může těšit.

Náš cíl bude vždy dostát svého jména - TOP ŘEMESLNÍCI.